Traktory

TRAKTORY BCS

Univerzálne malotraktory zn. BCS sú právom považované za absolútnu špičku medzi malotraktormi. Vynikajú nielen malými rozmermi a nízkou hmotnosťou, ale i mimoriadnymi výkonmi, ľahkou ovládateľnosťou, vysokou univerzálnosťou a dokonalým pohodlím obsluhy. Veľké výkony v praktickom, malom balení, to sú traktory BCS.

vivid

Konštrukcia traktora VIVID vychádza z koncepcie klasického traktora v zmenšenej podobe s riaditeľnou prednou nápravou. Pohonom zadnej nápravy s možnosťou pripnutia prednej nápravy na nespevnenom povrchu. Je osadzovaný dvomi druhmi vodou chladených dieselových motorov Lombardini, ktoré spĺňajú prísne emisné limity EURO II.

victor

Traktor VICTOR je najľahší z ponuky firmy BCS. Možno ho dodať s dvomi druhmi vodou chladených dieselových motorov Lombardini, ktoré spĺňajú prísne emisné limity EURO II o výkonoch 26 HP a 35 HP. Ďalej si zákazník môže vybrať malotraktor s riaditeľnou prednou nápravou (označenie RS) alebo s kĺbovým riadenia (označenie ...

VAliant

Traktor VALIANT je traktor strednej triedy, ktorý možno dodať s dvomi druhmi vodou chladených naftových motorov Lombardini o výkonoch 35 HP a 48 HP. Ďalej si zákazník môže vybrať malotraktor s riadením prednej nápravy (označenie RS) alebo s kĺbovým riadenia (označenie AR), pre širšie možnosti využitia ho možno vybaviť čelným nakladačom.

Vithar

Traktor VITHAR je traktor vyššej triedy, ktorý možno dodať s štyrmi druhmi vodou chladených naftových motorov VM Detroid o výkonoch 63 HP, 64 HP, 84 HP a 92 HP. Ďalej si zákazní môže vybrať malotraktor s riaditeľnou prednou nápravou (označenie RS) alebo s kĺbovým riadenia (označenie AR).

Volcan

Traktor VOLCAN je traktor vyššej triedy, ktorý možno dodať s tromi druhmi vodou chladených naftových motorov VM Detroid o výkonoch 64 HP, 84 HP a 92 HP. Tento traktor je už v štandardnom prevedení dodávaný s reverzným otočným riadením. Samozrejmosťou je možnosť výberu z niekoľkých druhov kabín.
Máte otázky ? volajte : +421 903 400 784
Nájdete nás aj na
Kancelária
Prevádzka
  • Voznica 243, 966 81 Žarnovica
Kontakt
SERVIS
  • Jozef Vančo -servisný technik